• Кошик порожній!

Учебный сборник для музыкальной школы "Музичний світанок" 1 випуск

Код товару: 9790900703439

Ціна
100 ₴
У наявності
Купити в 1 клiк
Виробник:

Музичний світанок, 1 випуск, Навчальний посібник для юних піаністів призначений для маленьких учнів (1-й рік навчання), які бажають навчитися грі на фортепіано.

Матеріал „Музичного світанку” вдало поєднує традиційні п’єси, які давно використовуються в педагогічній роботі, і нову музику.

Схвалено Міністерством культури і туризму України для використання в навчально-виховному процесі початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

Автор-упорядник Галина Заславець

ЗМІСТ РОЗДІЛІВ

До - “прикордонник” Сі малої октави Ля малої октави Соль малої октави Фа малої октави Мі малої октави Нота з крапкою Ре малої октави

Велика октава Шістнадцяті ноти Пунктирний ритм Тріоль

Обробки народних пісень

Ансамблі Маленький словничок

Фортепіанна клавіатура

72 стор. 

Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Виробник: Мелосвіт
Код товару: 9789668276439
Музичні зернятка, збірка для занять з найменшими музикантами Навчально-методичний посібник з гри на фортепіано, для дітей 3-4 років, Автор-упорядник Любов Ткаченко  50 стор. ..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: 9789663400020
Сборник популярных зарубежных мелодий Вальс, Ч. Чаплін, з к/ф "Вогні великого міста”; Посмішка, Ч. Чаплін, Дж.Тернер, з к/ф "Нові часи"; Вічність, Ч. Чаплін, Дж.Тернер, з к/ф "Вогні рампи"; Моя пісня, Ч. Чаплін, з к/ф "Графиня з Гонконгу"; Серенада місячного сяйва, Г.Міллер,М.Періш,з к/..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: 9790707507087
Шукайло Людмила, Альбом фортепіанної музики Людмила Шукайло (1942), Заслужений діяч мистецтв України, член Спілки композиторів України, – закінчила композиторський та фортепіанний факультет Харківської консерваторії. З 1965 р. викладає композицію та музично-теоретичні дисципліни в ХССМШ. Ав..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: 9790707515099
Сборник классической музыки для фортепиано Йоганн Штраус "Вальсы" Й.Штраус "Вальси" у перекладенні для фортепіано Упорядкування Р. Михайловської Казки Віденського лісу; Вальс-поцілунок, на мотиви з оперети „Весела війна”; Імператорський вальс; Біля прекрасного блакитного Дунаю; Весняні голоси..