• Кошик порожній!

"Робочий зошит з сольфеджіо" Тамара Павленко

Код товару: 7779

Ціна
60 ₴
У наявності
Купити в 1 клiк
Виробник:

Купити "Робочий зошит з сольфеджіо" Тамара Павленко ✔️Якісна поліграфія ✔️Кращі автори ⭐Ексклюзивні збірники ⭐Музичне видавництво «Мелосвіт»

Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Виробник: Мелосвіт
Код товару: МС 0058
Афоніна Олена Сольфеджіо, 1 клас, Допущено Міністерством культури і мистецтв України як навчальний посібник для учнів підготовчих груп та 1-х класів початкових спеціалізованих мистецьких закладів системи Міністерства культури і мистецтв 52 стор. ..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: МС 0073
Афоніна Олена Сольфеджіо, 2 клас, Допущено Міністерством культури і туризму України як навчальний посібник для учнів 2-х класів початкових спеціалізованих мистецьких закладів системи Міністерства культури і туризму 64 стор. ..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: 9790900703422
Афоніна О., Сольфеджіо, 3 клас Допущено Міністерством культури і туризму України як навчальний посібник для учнів 3-х класів початкових спеціалізованих мистецьких закладів системи Міністерства культури і туризму 68 стор. ..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: 9789669668714
Элементарная теория музыки учебник Правила з елементарної теорії музики, Ганзіна Т.І. Правила по элементарной теории музыки Музыкальная литература и учебные пособия для музыкальной школы в ассортименте на нашем сайте. ..