• Кошик порожній!

Правила з елементарної теорії музики, Ганзіна Т.І.

Код товару: 9789669668714

Ціна
70 ₴
У наявності
Купити в 1 клiк
Виробник:
Элементарная теория музыки учебник Правила з елементарної теорії музики, Ганзіна Т.І. Правила по элементарной теории музыки Музыкальная литература и учебные пособия для музыкальной школы в ассортименте на нашем сайте.
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Виробник: Мелосвіт
Код товару: МС 0094
Афоніна О., Сольфеджіо, 4 клас Допущено Міністерством культури і туризму України як навчальний посібник для учнів 4-х класів початкових спеціалізованих мистецьких закладів системи Міністерства культури і туризму 60 стор. ..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: МС 0114
Афоніна О., Сольфеджіо, 5 клас Допущено Міністерством культури і туризму України як навчальний посібник для учнів 5-х класів початкових спеціалізованих мистецьких закладів системи Міністерства культури і туризму 60 стор. ..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: МС 0126
Афоніна О., Сольфеджіо, 6 клас Допущено Міністерством культури і туризму України як навчальний посібник для учнів 6-х класів початкових спеціалізованих мистецьких закладів системи Міністерства культури і туризму 60 стор. ..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: МС 0187
Афоніна О., Сольфеджіо, 7-8 класи Допущено Міністерством культури і туризму України як навчальний посібник для учнів 7-8-х класів початкових спеціалізованих мистецьких закладів системи Міністерства культури і туризму 88 стор. ..