• Кошик порожній!

Мрії збуваються В'ячеслав Полянський

Код товару: МС 0260

Ціна
240 ₴
У наявності
Купити в 1 клiк
Виробник:

Мрії збуваються, В'ячеслав Полянський, пісні для дітей в інтонаціях джазу

пісні для дітей в інтонаціях джазу

для голосу і фортепіано

        

148 сторінок

Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Виробник: Мелосвіт
Код товару: МС 0271
Збірка авторських пісень «Душа співає», автор Інна Францескевич для голосу і ф-но Зміст Музика Інни Францескевич Запрошення на прогулянку Слова I. Бурсова, переклад українською Я. Іваницької Музика лісу Слова I.Нікітіна, переклад українською Я. Іваницької  Пі..
Новинка

90 ₴

У наявності
Виробник: Мелосвіт
Код товару: 0000
«Пісні-танці» для голосу або вокального дуету на слова Катерина Станіславська (художник обкладинки — Eugenie Stronska ) ЩО ЗА ПІСНІ? Це 14 пісень про культові танці різних епох і народів світу: хоровод, тарантела, вальс, полька, гопак, мазурка, полонез, пас..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: МС 0233
Збірка для занять вокалом «Об'єднані музикою», автор Інна Францескевич Вокалізи, пісні й романси Збірка включає 27 творів, котрі умовно можна поділити на 3 частини, в залежності від віку виконавців та рівня їхньої вокальної підготовки. І частина — вокалізи для різних в..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: 9789668276033
Збірник вокально-хорових композицій Ave Maria, випуск 1. Arcadelt G. Аркадельт Дж., Ave Maria Mozart W.A. Моцарт В.-А., Ave verum corpus natum Cherubini L. Керубіні Л., Ave Maria Marschner H. Маршнер Г., Ave Maria Gordigiani L. Ґордіджіані Л., О, Пречиста Діво Verdi G. Верді Дж., A..