• Кошик порожній!

Комлікова Анастасія, "Казкове фортепіано", Збірка легких ансамблів в 4 руки

Код товару: МС 0235

Ціна
70 ₴
У наявності
Купити в 1 клiк
Виробник:

Комлікова Анастасія Казкове фортепіано Збірка легких ансамблів в 4 руки кольорові заголовки 1. До. Казковий замок спить 2. До діез. Місто прокидається 3. Ре. Привид 4. Мі бемоль. Чарівниця 5. Мі. Топ-Топ і Стриб-Стриб 6. Фа. Мелодія 7. Фа діез. Мандри 8. Соль. Сурми грають 9. Ля бемоль. Старовинний замок 10. Ля. Троїсті музики 11. Сі бемоль. Вередухи 12. Сі. Хеппі енд 32 стор. Музыкальная литература и учебные пособия для музыкальной школы в ассортименте на нашем сайте.

Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Виробник: Мелосвіт
Код товару: МС 0235
Це видання являє собою авторську збірку фортепіанних ансамблів для наймолодших. Ігровий підхід з елементами казки, використання яскравих персонажів сприяє вирішенню низ- ки навчальних завдань. У збірнику представлені 12 п’єс – на всі звуки в межах октави, кожна з яких виконується учн..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: МС 0093
 Збірка фортепіанних ансамблів,  Для матусь і бабусь, вип. 1, для фортепіано в 4 руки автор-упорядник Лочмель В. Антошка, В. Шаїнський, з м/ф “Веселая карусель”; Песенка про кузнечика, В. Шаїнський, з м/ф “Приключения Незнайки”; Улыбка, В. Шаїнський, ..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: 9789668276040
Ноти для фортепіано в чотири руки "Граємо удвох", вип. 1 Обробка та упорядкування Людмили Жульєвої Зміст Концертино, на тему укр. нар. пісні „Косарі”, для 2-х ф-но; Ріо-Ріта, популярна ретро-мелодія, для 2-х ф-но; The Show Must Go On, з репертуару гр. „Queen&rd..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: МС 0209
Збірка фортепіанних ансамблів "У світі казки", упорядкування Івана Любенка Мальвіна, А. Лепін, Буратіно, А. Лепін, Карабас, А. Лепін, П’єро, А. Лепін, Муха-цокотуха, Л. Шульгін, Карлсон прилетів, В. Ігнатьєв, Змій Горинич, С. Калінін, Танок Баби Яги, Ю. Щуровс..