• Кошик порожній!

Камерні ансамблі, Я.Луга, Р. Костін, вип. 2

Код товару: МС 0251

Ціна
110 ₴
У наявності
Купити в 1 клiк
Виробник:

Камерні ансамблі для занять по класу ансамблю в мистецьких школах. Для різних складів ЗМІСТ Іграшка, В.Косма. Перекл. Р. Костіна, для 3-х флейт і фп Тема кохання з к/ф «Ромео та Джульєта», Н. Рота. Перекл. Я. Луги, для 2-х флейт і фп Арія графа Орловського, Й. Штраус (син). Перекл. Р.Костіна, для 3-х флейт і фп Апасіоната, Р. Ловланд. Обр. Р. Костіна, для скрипки, флейти і фп. Мелодія ля-мінор, М.Скорик. Перекл. Я.Луги, для 3-х флейт і фп Романс, Г.Свиридов. Перекл. Р.Костіна, для 3-х флейт і фп Адажіо, Т.Альбіноні. Обр. Л.Фабіан, Перекл. Я.Луги, І.Баканової, для 3-х флейт і фп Іспанська фантазія, І.Фролов. Обр. Я.Луги, для 5-ти флейт і фп 68 сторінок

Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Виробник: Мелосвіт
Код товару: МС 0252
Камерні ансамблі для занять по класу ансамблю в мистецьких школах. Для різних складів ЗМІСТ Пам’ять про Париж, Ю.Должиков. Перекл. Я.Луги, для 2-х флейт і фп Ямайка, Т.Віллі. Перекл. Р.Костіна, для 3-х флейт і фп Тиха молитва, М.Шух. Перекл. Р.Костіна, для флейти, 2-х скрипок, віолончелі і кон..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: МС 0255
Весела блок-флейта, 1 частина, навчальний посібник-зошит, збірка для початківців, кольорова партія інструмента і фортепіанний клавір, рекомендовано для дітей дошкільного віку та учнів 1-2 року навчання у школах естетичного виховання. Автори Ракова К.О., Біттер Н.А. 60 сторінок повнокольорова партія ..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: МС 0250
Камерні ансамблі для занять по класу ансамблю в мистецьких школах. Для 2 чи 3 флейт і фортепіано ЗМІСТ Бременські музиканти, Г.Гладков. Перекл. Я.Луги, для 2-х флейт і фп Вступ Пісня геніального сищика Дует принцеси і короля Парад закордонних співаків Колискова Пісня отаманки та розбійників Пісня др..