• Кошик порожній!

Камерні ансамблі, Я.Луга, Р. Костін, вип. 1

Код товару: МС 0250

Ціна
110 ₴
У наявності
Купити в 1 клiк
Виробник:

Камерні ансамблі для занять по класу ансамблю в мистецьких школах. Для 2 чи 3 флейт і фортепіано ЗМІСТ Бременські музиканти, Г.Гладков. Перекл. Я.Луги, для 2-х флейт і фп Вступ Пісня геніального сищика Дует принцеси і короля Парад закордонних співаків Колискова Пісня отаманки та розбійників Пісня друзів Чекай мене, К.Молчанов. Обр. В.Сіліної. Перекл. Р.Костіна, для флейти, скрипки і фп обробки для 3-х флейт і фортепіано Артист естради, С.Джоплін. Перекл. Р.Костіна Розлука, М.Глінка. Перекл Я.Луги Угорський танець № 2, Й.Брамс. Перекл. Р.Костіна Хорватська рапсодія, Т.Хульжич. Перекл. Я.Луги 68 сторінок

Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Виробник: Мелосвіт
Код товару: МС 0251
Камерні ансамблі для занять по класу ансамблю в мистецьких школах. Для різних складів ЗМІСТ Іграшка, В.Косма. Перекл. Р. Костіна, для 3-х флейт і фп Тема кохання з к/ф «Ромео та Джульєта», Н. Рота. Перекл. Я. Луги, для 2-х флейт і фп Арія графа Орловського, Й. Штраус (син). Перекл. Р.Кос..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: МС 0252
Камерні ансамблі для занять по класу ансамблю в мистецьких школах. Для різних складів ЗМІСТ Пам’ять про Париж, Ю.Должиков. Перекл. Я.Луги, для 2-х флейт і фп Ямайка, Т.Віллі. Перекл. Р.Костіна, для 3-х флейт і фп Тиха молитва, М.Шух. Перекл. Р.Костіна, для флейти, 2-х скрипок, віолончелі і кон..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: МС 0255
Весела блок-флейта, 1 частина, навчальний посібник-зошит, збірка для початківців, кольорова партія інструмента і фортепіанний клавір, рекомендовано для дітей дошкільного віку та учнів 1-2 року навчання у школах естетичного виховання. Автори Ракова К.О., Біттер Н.А. 60 сторінок повнокольорова партія ..