• Кошик порожній!

Граємо удвох, в. 1, фортепіанні ансамблі

Код товару: 9789668276040

Ціна
70 ₴
У наявності
Купити в 1 клiк
Виробник:

Ноти для фортепіано в чотири руки "Граємо удвох", вип. 1
Обробка та упорядкування Людмили Жульєвої

Зміст
Концертино, на тему укр. нар. пісні „Косарі”, для 2-х ф-но;

Ріо-Ріта, популярна ретро-мелодія, для 2-х ф-но;

The Show Must Go On, з репертуару гр. „Queen”, для 2-х ф-но;

36 стор. 

Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Виробник: Мелосвіт
Код товару: МС 0209
Збірка фортепіанних ансамблів "У світі казки", упорядкування Івана Любенка Мальвіна, А. Лепін, Буратіно, А. Лепін, Карабас, А. Лепін, П’єро, А. Лепін, Муха-цокотуха, Л. Шульгін, Карлсон прилетів, В. Ігнатьєв, Змій Горинич, С. Калінін, Танок Баби Яги, Ю. Щуровс..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: МС 0237
Личкіна О., Ансамблі для фортепіано, ч. 1 Лычкина Елена, Ансамбли для фортепиано, ч. 1 Розділ І Ансамблі у 4 руки Зоопарк 1. Зайчик-побігайчик 2.Вальс ведмедів 3. Жабка-скрекотушка 4. Марш пінгвінів 5. Танго бегемотів 6. Полька звірят Розділ ІІ Ансамблі на 2 фортепіано Сонячний де..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: МС 0238
Личкіна О., Ансамблі для фортепіано, ч. 2, для душі Лычкина Елена, Ансамбли для фортепиано, ч. 2, для души Обробка Олени Личкіної Обробки українських пісень Ой під вишнею Ти ж мене підманула Ніч яка місячна Їхав козак за Дунай Ой на горі два дубки Пісня про Київ, І. Шамо Подоляночка..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: МС 0106
Для матусь і бабусь, вип. 2, Збірка фортепіанних ансамблів у 4 руки, автор-упорядник Лочмель В. Ми удвох, з к/ф “Нехай кажуть”, Р. де Ліон, М. Алехандро; Едельвейс, з к/ф “Звуки музики”, Р. Роджерс; Лейтмотив, з к/ф “Нехай кажуть”, А. Абриль; Марш-п..