• Кошик порожній!

Фортепианные ансамбли, в.2, для души, обр. Елены Лычкиной

Код товару: МС 0238

Ціна
70 ₴
У наявності
Купити в 1 клiк
Виробник:
Личкіна О., Ансамблі для фортепіано, ч. 2, для душі Лычкина Елена, Ансамбли для фортепиано, ч. 2, для души Обробка Олени Личкіної Обробки українських пісень Ой під вишнею Ти ж мене підманула Ніч яка місячна Їхав козак за Дунай Ой на горі два дубки Пісня про Київ, І. Шамо Подоляночка Чорнобривці, В. Верменич Несе Галя воду Обробки популярних мелодій Новорічна казка, на тему пісні «Ялинка» М. Красєва Дзвіночки на тему пісні «Jingle Bells» Дж.П’єрпойнта Імпровіз на тему мелодії невідомого автора Пісня таємничого саду, Р.Ловланд Канкан-жарт на тему Ж. Оффенбаха 40 стор. Музыкальная литература и учебные пособия для музыкальной школы в ассортименте на нашем сайте.
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Виробник: Мелосвіт
Код товару: МС 0106
Для матусь і бабусь, вип. 2, Збірка фортепіанних ансамблів у 4 руки, автор-упорядник Лочмель В. Ми удвох, з к/ф “Нехай кажуть”, Р. де Ліон, М. Алехандро; Едельвейс, з к/ф “Звуки музики”, Р. Роджерс; Лейтмотив, з к/ф “Нехай кажуть”, А. Абриль; Марш-п..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: 9789663400464
Ноти для ансамбля фортепіано "Граємо удвох", вип. 2 Упорядкування та перекладення Євгена Пожидаєва Зміст Арія (уривок) з меси Страсті за Матфеєм, Й.-С. Бах, для 2-х ф-но; Менует з Симфонії № 34, Й. Гайдн, для ф-но в 4 руки; Сарабанда, Дж. Тартіні, для ф-но в 4 руки; Мелан..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: 9790707507148
Ноти для ансамбля фортепіано "Граємо удвох", вип. 3 Упорядкування та перекладення Євгена Пожидаєва Арія з кантати № 20, Й.-С. Бах, для ф-но в 4 руки; Ларго, Д. Ціполі, для ф-но в 4 руки; Анданте кантабіле, Дж. Тартіні, для ф-но в 4 руки; Менует з “Маленької нічної сере..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: 9790707515082
Ноти для ансамбля фортепіано "Граємо удвох", вип. 4 Упорядкування та аранж. Людмили Жульєвої Фантом опери, увертюра до мюзиклу, Е.-Л. Веббер, для ф-но в 4 руки; Money, з репертуару гр. „АББА”, Б. Андерсон, для ф-но в 4 руки; Часи соборів, з мюзиклу “Нотр Дам д..