• Кошик порожній!

Фортепианные ансамбли, в.1, авт. Елена Лычкина

Код товару: МС 0237

Ціна
70 ₴
У наявності
Купити в 1 клiк
Виробник:
Личкіна О., Ансамблі для фортепіано, ч. 1 Лычкина Елена, Ансамбли для фортепиано, ч. 1 Розділ І Ансамблі у 4 руки Зоопарк 1. Зайчик-побігайчик 2.Вальс ведмедів 3. Жабка-скрекотушка 4. Марш пінгвінів 5. Танго бегемотів 6. Полька звірят Розділ ІІ Ансамблі на 2 фортепіано Сонячний день Гарний настрій Танго Жарт 36 стор. для ф-но в 4 руки и 2-х ф-но; 36 стор. Музыкальная литература и учебные пособия для музыкальной школы в ассортименте на нашем сайте.
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Виробник: Мелосвіт
Код товару: МС 0238
Личкіна О., Ансамблі для фортепіано, ч. 2, для душі Лычкина Елена, Ансамбли для фортепиано, ч. 2, для души Обробка Олени Личкіної Обробки українських пісень Ой під вишнею Ти ж мене підманула Ніч яка місячна Їхав козак за Дунай Ой на горі два дубки Пісня про Київ, І. Шамо Подоляночка..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: МС 0106
Для матусь і бабусь, вип. 2, Збірка фортепіанних ансамблів у 4 руки, автор-упорядник Лочмель В. Ми удвох, з к/ф “Нехай кажуть”, Р. де Ліон, М. Алехандро; Едельвейс, з к/ф “Звуки музики”, Р. Роджерс; Лейтмотив, з к/ф “Нехай кажуть”, А. Абриль; Марш-п..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: 9789663400464
Ноти для ансамбля фортепіано "Граємо удвох", вип. 2 Упорядкування та перекладення Євгена Пожидаєва Зміст Арія (уривок) з меси Страсті за Матфеєм, Й.-С. Бах, для 2-х ф-но; Менует з Симфонії № 34, Й. Гайдн, для ф-но в 4 руки; Сарабанда, Дж. Тартіні, для ф-но в 4 руки; Мелан..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: 9790707507148
Ноти для ансамбля фортепіано "Граємо удвох", вип. 3 Упорядкування та перекладення Євгена Пожидаєва Арія з кантати № 20, Й.-С. Бах, для ф-но в 4 руки; Ларго, Д. Ціполі, для ф-но в 4 руки; Анданте кантабіле, Дж. Тартіні, для ф-но в 4 руки; Менует з “Маленької нічної сере..