• Кошик порожній!

Цатурян Г., Робочий зошит з зар. музлітератури, ч. 3

Код товару: МС 0183

Ціна
60 ₴
У наявності
Купити в 1 клiк
Виробник:
Робочий зошит зарубіжної музичної літератури автора Г. Цатурян, частина 3. Російська музика другої половини 19 - 20 століть Навчальний посібник Посібник включає в себе практичні завдання (біля 300 питань), які подані у різноманітних ігрових формах (кросворди, анкетування, тестування, таблиці, тощо), апробовані автором у навчальному процесі. Вони розраховані на перевірку знань учнів з деяких тем програми основного курсу російської музичної літератури. Зміст: М.А.Римський-Корсаков, П.І.Чайковський, С.С.Прокоф'єв, Д.Д.Шостакович. 40 стор.
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Виробник: Мелосвіт
Код товару: МС 0228
Тесты по музыкальной литературе с иллюстрациями,Утина А.,Музична культура від стародавнього світу до епохи бароко, Творчість Генделя і Баха, Українська музика епохи бароко Тести в зображеннях з української та зарубіжної музичної літератури, Утіна А., ОСНОВНИЙ КУРС, Розділи I – III, Музична культура ..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: МС 0230
Тесты по музыкальной литературе с иллюстрациями,Утина А.,П о ч а т к о в и й к у р с Розділ І-ІІ, Музика в нашому житті, Зміст музичних творів Тести в зображеннях з української та зарубіжної музичної літератури, Утіна А., П о ч а т к о в и й к у р с Розділ І-ІІ Музика в нашому житті Зміст музи..
Виробник: Мелосвіт
Код товару: 7723986600196
Дневник для учащихся музыкальных школ Щоденник учня музичної школи Дневник для музшколы, для ДМШ стр. 96, А5 Музыкальная литература и учебные пособия для музыкальной школы в ассортименте на нашем сайте. ..